Ještě nejste našim registrovaným zákazníkem? Zaregistrujte se a získejte 100 Kč na první nákup.

Zadejte minimálně 3 znaky.

Prázdný košík
Košík je prázdný

Platforma s boxovací hruškou DBX BUSHIDO DBX-P-11

Kód produktu: 30-B1-425
Skladem: 0 ks
2 419 Kč
1 999 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Kategorie: Boxovací hrušky
Výrobce: BUSHIDO
Záruka: 24 měsíců
BUSHIDO-logo
Doprava zdarma

Nakupte nad 2000 Kč a získáte dopravu zdarma

Odeslání v den objednání

Expedice v týž den při objednání do 11 hodin

Věrnostní systém

Získejte věrnostní slevy pravidelným nakupováním

Ověření výrobci
Produkty ověřených a dlouholetých výrobců

Profesionální, nástěnný držák s odrazovou deskou pro boxerskou hrušku je vyroben z lakované oceli. Odrazová plocha má průměr 60 cm a je vyhotovena z 18 mm překližky z tvrdého dřeva, která je oproti běžně používané dřevotřísce pevnější a lépe odolává vibracím během tréninku. Otočná hlavice je vyrobena ze 100% nerez oceli, tato kombinace zaručuje dlouhou životnost, odolnost vůči rzi a velkou variabilitu pohybu pro plynulý trénink. Deska je ke konstrukci montována zapuštěnými šrouby, takže její povrch je hladký a tím se prodlužuje životnost hrušky.
Profil, který se připevňuje ke zdi pomocí 4 šroubů je vysoký 37 centimetrů.
Součástí sestavy je hruška vyrobena z kvalitní syntetické kůže Rexion o rozměrech 25 cm x 16 cm. Obvod hrušky je 48 cm.

Parametry platformy:

• Typ materiálu: lakovaná ocel, překližka, nerez ocel
  • Šířka: 60 cm
  • Výška: 37 cm
  • Průměr desky: 60 cm
  • Tloušťka desky: 18 mm
  • Max. délka hrušky: 26 cm

Parametry hrušky:

• Typ materiálu: syntetická kůže Rexion
  • Šířka: 16 cm
  • Výška: 25 cm
  • Obvod: 48 cm

Upozornění:

• Záruka: 24 měsíců

K tomu produktu ještě není napsaná recenze.