Ještě nejste našim registrovaným zákazníkem? Zaregistrujte se a získejte 100 Kč na první nákup.

Zadejte minimálně 3 znaky.

Prázdný košík
Košík je prázdný

Skákací tyč NILS Fun NFX5006 modrá

Kód produktu: 16-51-502
Skákací tyč, nebo také Jump Stick NILS Fun NFX5006 poskytuje skvělou, energicky náročnou zábavu jak pro děti, tak dospělé.  ... Více
Skladem: > 10 ks
789 Kč
652 Kč bez DPH
Kategorie: Jump Stick
Výrobce: NILS Fun
Záruka: 24 měsíců
Doprava zdarma

Nakupte nad 2000 Kč a získáte dopravu zdarma

Odeslání v den objednání

Expedice v týž den při objednání do 11 hodin

Věrnostní systém

Získejte věrnostní slevy pravidelným nakupováním

Ověření výrobci
Produkty ověřených a dlouholetých výrobců

Ocelový rám garantuje nosnost 70 kilogramů. Rukojeti jsou potaženy PU pěnou, která se přizpůsobí stisku dlaně, zajistí komfortní úchop a zamezí sklouznutí dlaně z madla. Na stupačky byl použit tvrzený plast a jejich povrch je opatřen drážkami proti sklouznutí boty. Kruhová koncovka skákací tyče je osazena gumou, její tvar umožňuje provádění skoků do všech směrů.
NILS Fun NFX5006 Vám zaručí spoustu zábavy, radosti a úsměvu na tváři. Skákání na Jump Sticku dále rozvíjí motorické schopnosti a zlepšuje hybnost, koordinaci, rovnováhu a sílu. Během samotného provádění skoku se do pohybu zapojují svaly nohou, břicha a paží a skákací tyč tak lze použít například jako doplněk k tréninku snowboardingu a wakeboardingu.
Používání NFX5006 je velice intuitivní a zvládnutí prvního skoku dosáhnete již po několika minutách.

Parametry:

• Materiál: ocel, PVC, PE, guma
  • Rozměry:
    • výška: 102 cm
    • šířka stupaček: 29,5 cm
    • stupačka: 6 x 7,5 cm
    • šířka rukojetí: 26 cm
    • vzdálenost mezi stupačkami a madly: 70 cm
  • Nosnost: 70 kg
  • Určeno pro starší 9-ti let

Upozornění:

• Záruka: 24 měsíců

K tomu produktu ještě není napsaná recenze.